3 Aptal- 3 Idiots (2009) Türkçe Altyazı

Reklamı Geç
8.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
3 Aptal- 3 Idiots (2009) Türkçe Altyazı

Filmin Konusu:

Hindistan'ın en iyi mühendislik okuluna başlayan öğrencilerin hayatını anlatıyor özet olarak. Sistemin daima yarış üzerine kurulu olduğu, herkesin en iyi olmaya çabaladığı bir okulda sistemi değiştirmeye çalışan bir öğrenci ve onun en yakın 2 arkadaşı. Başlarından geçenler, hayattan aslında ne istedikleri.Ranco karakterinin başrol oynadığı film dram ve komedi türünü en iyi şekilde harmanlayıp bize öğretici bir film olmakta.

3 Aptal- 3 Idiots (2009) Türkçe Altyazı” için 3 yorum yapılmış.

  1. all is well 30 Aralık 2012 saat 22:55 # Ziyaretçi

    filmi genel olarak çok beğendim . kesinlikle başta eğitimciler olmak üzere herkesin izlemesi gereken bir film . eğitim sistemine farklı bir bakış açısı .. Amir Khan ‘ ın tüm filmleri izlenmeli :)

  2. Cemil 23 Ocak 2013 saat 22:16 # Ziyaretçi

    ARKADAŞLARINIZ BAŞARISIZ OLUYOR, ÜZÜLÜYORSUNUZ; ARKADAŞLARINIZ BİRİNCİ OLUYOR, DAHA ÇOK ÜZÜLÜYORSUNUZ”. Hayatımda izlediğim en iyi filmlerden biri.Karakterler mükemmel ve üzerinde bi hayli düşünülmüş.Replikler muhteşem.Oyunculuklar muhteşem.Müzikler muhteşem.Senaryo muhteşem. Bu filmde en can alıcı replik ”herşey yolunda” olmalı.Çünkü filmdeki insanların hayata bakış açısı bununla değişiyor.AAslında bu şekilde düşünen rancho sayesinde.Filmin finalinde bile.Müzikler ve danslar komikti.Senaryoya gelirsek Eğitim sistemini eleştiren, öğrenciler üzerindeki pskolojik baskıya vurgu yapan bir film.Bu belkide bir çok ülkenin eğitim sisteminin sorunu.Ezberci eğitim… Filmin içinde geçen bir diyalog aslında gözümü açtı..Fotografcılıgı seven çocugun mühendislik okuması.Fotografcılıgı seviyorsun ama mühendislikle evlisin.Doğru değil mi ? Aile baskısı ve diğer pskolojik faktörler yüzünden bir çok kişi yetenekli oldugu alanda veya istediği alanda değilde farklı bir alanda okumak zorunda kalıyor.Hindistan yapımı olmasından dolayı önyargılı olarak izlemeye başladım.Halen izlemeyenler vardır ve tavsiyem önyargılarınızı çöpe atın ve izleyin.3 saat nasıl geçti anlamadım.Filmin büyük kısmı eğlenceli bazı kısımlar ise duygusaldı.Sonu mükemmeldi. Aamir khan ın izlediğim ilk filmi.Yaşına ragmen Rolünü olaganüstü bir şekilde oturtmuş kendine..Bu film gelmiş geçmiş en çok hasılat elde eden Hint yapımıymış

  3. Tunahan 22 Ağustos 2013 saat 10:14 # Ziyaretçi

    Gerçek Hayatta olması gereken fakat olmayanı anlatıyor. Mükemmel!

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.